Narozeniny a párková terapie

low_1_IMG_1884

low_1_IMG_1884Tak jsem měl zase narozeniny. Prý se to slaví vždycky po roce ode dne, kdy jsem se narodil. To chápu, ale nechápu proč. To mi ale zase tak moc nevadí, protože narozeniny, to taky znamená, že dostanu něco zvláště dobrého, jako třeba dort z tresky s rejží, obložený šunkou a sýrem. Akorát že panička k tomu dává svíčky a ty se mi vůbec nelíbí, protože se skrz ně nemůžu dostat k tomu dortu a musím se místo toho fotit. Teď už tam těch svíček bylo devět! Když jsme to takhle oslavili, tak jsem jel ještě na návštěvu do Kralup a tam jsem to oslavil znova.

Jinak jsme teda hned druhý víkend v červnu zase jeli na Moravu – byli jsme u Matýska a Verči a Kuby v Letovicích. Taky tam byla moje kámoška Rita, bílá vlčačka, ale já jsem si s ní nemohl hrát, protože jsem byl celej rozlámanej kvůli tomu svýmu úrazu zapříčiněnýmu kočkou. V půlce června jsem pak byl ještě znova na terapii. Paní fyzioterapeutka řekla, že mám vyhozené žebro, takže mi to narovnávala. Moc, ale fakt hodně moc to bolelo, takže jsem musel křičet, abych takovou bolest vydržel. Žebro se mi asi narovnalo, ale pořád mě bolí rameno, asi i kvůli tomu rovnání. Nakonec mě panička vzala i k veterinářce, která mi prohlédla nohu i rameno a řekla, že mám asi natažené vazy. Tak musím jíst nějaké sirupy. Nejvíc mi na to ale stejně zabírají párky. To se prokázalo hned ve stejný den, kdy jsme byli u doktora, protože večer byl na Vítkově koncert J.A.R., což je taková kapela, a my jsme tam šli s labradorem Montym a setřicí Kačenkou a jejich páníčkama. My pejskové jsme sežrali hodně studenejch párků a já jsem se tak rozveselil, že jsem lítal s klackem a vůbec jsem nekulhal. Pak se kamarádi smáli, že zbytečně jezdíme k doktorovi, když mi k léčení stačí párky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>