Soustředění a výstup na Špičák

Nahoru po černé, dolů po červené sjezdovce
Andy na soustředění trubačů z PTS

Andy na soustředění trubačů z PTS

Poslední dubnový víkend jsem strávil s paničkou a Pražským trubačským sborem na jejich soustředění v Záhornici. Tedy jenom pátek a sobotu. Bylo to tam bezva, spousta jídla, válení se na sluníčku a tak. To jejich hraní mi nevadí, jsem na to zvyklej. A jako maskot si ani nějaký trapný vytí nemůžu dovolit, to je jasný. I když teda občas bych fakt vyl… On ten nácvik totiž znamená, že to ještě moc neumějí a mě to tahá za uši. Ale už jsem si nacvičil, jak tomu čelit. Nejlepší je to vleže na boku, protože to na jednom uchu ležím a druhý mám přikrytý.

Nahoru po černé, dolů po červené sjezdovce

Nahoru po černé, dolů po červené sjezdovce

No a na 1. máje jsme s paničkou jako obvykle podnikli výstup na Tanvaldský Špičák, kde na mě čekali kamarádi a taky svíčková. Bezva motivace, takže jsme ten kopec vyběhli jako nic, i když jsme šli zase nejprudší černou sjezdovkou. Dostal jsem diplom a zamiloval jsem se tam do roční irské teriérky, výstavní šampionky. Tím pádem jsem pochopil, co to znamená 1. máj – lásky čas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>