Akční víkend

low_IMG_1602

low_IMG_1586V sobotu i v neděli jsme byli na honu. V Boru bylo trošku sněhu, tak jsme byli zase mokrý. Šlo se pět lečí a ulovili jsme čtyři prasata a jednoho zajíce. Lovil jsem s Brokem a novou kámoškou Gabi, mladou jagdteriérkou. Snažil jsem se chovat jako gentleman, takže jsem jí půjčil svoji náhradní vestu, protože tu svou ztratila, a taky jsem ji pustil v chatě na svůj pelíšek. To se mi ale trochu nevyplatilo, protože když se dalo na stůl jídlo, tak jsme oba začali žebrat a Gabi mě z toho pelíšku skoro vystrnadila, protože chtěla žebrat sama. Ale stejně jsem toho dostal víc, protože Gabi nechtěla jíst knedlíky a já jo.

low_IMG_1602V neděli se mi vůbec nechtělo vstávat, protože jsem byl ulítanej a taky trochu nastydlej. Ale na honu jsem se hned vzpamatoval a běhal jako blesk. Šli jsme asi čtyři leče a ulovili jen jednoho bažanta. Zato jsem viděl strašně moc zajíců, ale ti se lovit nesměli. Pak jsme jeli na chvíli do hospody do Tuřan a venku začalo strašně sněžit. Měli jsme úplně zapadaný auto. Pak jsme byli ještě na návštěvě v Kralupech, ale to už jsem spíš prospal. Teď už budou Vánoce, dárky a tak, takže Vám všem přeju, abyste dostali hodně dárků, jídla a měli se dobře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>